Terörist Kurum: Dünya Sağlık(!) Örgütü – WHO

Avrupa Parlamentosu üyesi Mislav Kolakusic tüm uyanmış insanların bildiği bir gerçeği kamuoyu önünde açıkladı: “Dünya Sağlık Örgütü bir terörist örgüt ilan edilmelidir!”

Evet, asrın tağutları biz tevhid ehli Müslimleri “terörist” olmakla suçlayadursun; esas teröristler olan WHO, BM, NATO gibi kurumlarla tağut devletler işbirliği içinde anlaşmalar imzalamaya devam etmektedir.

Örneğin TC’nin de yakın zamanda imzalayacağı terörist örgüt WHO’nun Uluslararası Pandemi Anlaşması. Şu günlerde İsviçre’nin Cenevre şehrinde DSÖ’nün “Dünya Sağlık Kongresi” (World Health Assembly) adını verdiği toplantı Türkiye temsilcisinin de katılımıyla devam ediyor. Bu 10 gün sürecek toplantının en büyük gündemi ise DSÖ’ye diktatoryal bir güç ve kontrol verecek olan “Uluslararası Pandemi Anlaşması”nın üye devletlerin ittifakıyla imzalanması.

Uluslararası meşru(!) teröristler arasında yer alan WHO’nun suçu; kitle imha biyolojik silahlarının (mRNA enjeksiyonlarının) PLandemi bahanesiyle dünya genelinde kullanımını zorlayarak kasıtlı bir şekilde sakatlık ve ölümlere yol açmasıdır.

Evet şeytan hizmetkârı tağutlar; yeryüzünde hakkın temsilcisi olan muvahhidleri “terörist” diye bombalayıp Müslüman coğrafyaları talan etme hakkını kendilerinde bulurken; gözlerimizin önünde insanlığı sakat bırakan, kısırlaştıran ve öldüren; dünya tarihinin en ölümcül biyolojik silahı olan mRNA enjeksiyonlarını kendi elleriyle insanlara saplamaktadır. Esas teröristlerin kim olduğu ne kadar açık ortada. Ama kafası çalışıp da idrak edebilene..

Şeytan (aleyhillâne) zevk içinde ellerini ovuşturuyordur bu yaşananları gördükçe. Çünkü tüm tağutlar ancak ilah edindikleri şeytana hizmet ederler ve onun askerleri olarak, onun emrettiği projeleri yürütürler.

Bakalım Mislav Kolakusic 1 dakikalık konuşmasında ne demiş. Tercümesi aşağıda:

“İnsanlığı yakın bir tehlike hakkında uyarmak istiyorum. Dünya Sağlık Örgütü, tüm ülkelerin bir pandemi ilan etme, aşı ve ilaç temin etme konusunda tüm yetkiyi kendisine devreden bir anlaşmayı imzalamasını istiyor. Kolombiya uyuşturucu karteli ile bir anlaşma imzalamak insanlık için daha sağlıklı ve güvenli olur. Covid pandemisi sırasında, Dünya Sağlık Örgütü’nün tüm söyledikleri YALANDI. DSÖ terörist bir örgüt ilan edilmelidir. Yeni ve bilinmeyen bir virüs çıktığını söyleyerek YALAN söylediler. Buna karşı etkili bir aşı üretmenin mümkün olduğunu söyleyerek YALAN söylediler. Bu aşının %82 oranında etkili olduğunu söyleyerek YALAN söylediler. Ve bu aşının ciddi hastalık ve ölümden koruduğunu söyleyerek YALAN söylediler. Bunların hepsi şüphesiz bir kandırmaca ve yalandan ibaretti. Bugün Dünya Sağlık Örgütü insanlık için Dünya Ekonomik Forumu’ndan daha tehlikeli bir konumdadır.”

Yüce Allah’ın hidayeti “içimizdeki gerçek teröristlerin” kim olduğunu idrak edebilen azınlık kitlenin üzerine olsun.

Terörist WHO’nun Uluslararası Pandemi Antlaşması imzalanırsa:

  1. Teröristlerin (Tedros, Bill Gates) yönettiği WHO bir pandemi ya da iklim krizi acil durumu ilan edecek.
  2. Bir ülke ya da bölgedeki tüm halkın aşılanmasına karar verecek.
  3. Pandemi Antlaşması, kendisini imzalayan devletlerin tüm kaynaklarına WHO’nun erişebilmesini sağlayacak.
  4. Devletin polisi/kolluk kuvvetleri imzaladıkları antlaşma gereği WHO’nun emirlerinin yerine getirilmesini sağlayacak.
  5. Eğer terörist WHO ile işbirliği etmeyi kabul etmezlerse,
  6. Antlaşma gereği terörist Birleşmiş Milletler’in askerleri ilgili bölgeye gönderilerek WHO’nun aşılama/maskeleme/test etme emirlerini zor kullanarak yerine getirecek.

Küresel satanist çete Kabal’ın kuklaları tarafından yönetilen TC, yakında terörist örgüt DSÖ’ye biat edecek ve tasmayı hepten İblis hizmetkârlarının eline verecek. Kurtulmak isteyen Rabbine dönsün.

Yüce Allah’ın laneti kendinde kanun koyma yetkisini görerek yeryüzünde ilahlık taslayan tüm tağutların (kişilerin, örgütlerin ve devletlerin) üzerine olsun.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s