Küresel Satanist Pedofili Ağı & Türkiye

Tüm dünyayı ahtapot gibi saran satanist pedofiller çetesinin kurbanlarından biri olan Belçikalı Anneke Lucas, TEDx konuşmasında “bu dünyanın psikopatlar tarafından yönetildiğini” defalarca vurguluyor.

Avrupa’nın elitleri, Avrupa’nın Kraliyet aileleri, Avrupa’nın aristokratları, Avrupa’nın devlet başkanları ve üst düzey devlet görevlileri, Avrupa’nın din adamları tarafından ilahları şeytan için düzenledikleri satanik ritüellerinde zulme uğramış sayısız çocuktan sadece bir tanesi Anneke Lucas.

Bu satanist pedofiller sadece Avrupa’da değil, ABD’de, Uzakdoğu’da Ortadoğu’da, Afrika’da, Avustralya’da ve evet Türkiye’de… Dünyanın her yerinde en önemli görevlerdeler, devlet, şirket, banka, akademi, din kurumlarının yönetimlerinin tepesindeler.

Anneke Lucas bu sapkın insi şeytanları dünyaya ifşa eden mazlumlardan sadece bir tanesi. Onun gibi whistleblower’ların sayısı günden güne artıyor.

Başlangıç için, çocukluğundan beri Avustralya ve ABD’de bu satanist çocuk istismarını yaşamış Fiona Barnett’i araştırın. Küresel pedofili organizasyonunu tüm açıklığıyla anlattığı, ifşa ettiği “Eyes Wide Open: CIA Child Trafficking” başlıklı ücretsiz kitabına bakabilirsiniz.

Dünyanın kanını emen, şeytanı ilah edinmiş Kabal çetesi daha önce de yazdığım üzere Masonik bir çetedir. Zaten masonluğun özü satanizmdir.

Kabal denilen bu müstekbir tağutlar topluluğu, kurduğu piramidal hiyerarşi sistemiyle günümüzde ve aslında uzunca bir zamandır tüm dünyaya hükmetmektedir. “Kabal Metodu” başlıklı gönderimde Kabal’ın esas amacınca ve yöntemlerine dair yazmıştım.

Kabal = Masonluk = Satanizm piramidinin en tepesinde Satanist neseplerden gelen aileler bulunur (Rothschild, Rockefeller gibi).

Bunlar yeni çıkmadı. İnsanlık tarihinde binlerce yıldır var olan, şeytana  tapan, ona bebek ve çocuk kurbanlar sunan satanist ailelerin torunları bunlar. Dünya üzerindeki zenginlikleri türlü hile ve aldatmacalarla, faizcilikle toplayarak her şeyi satın alabilir ve bu sayede her şeyi kontrol edebilir hâle geldiler.

Piramitte tabana doğru inildikçe toplumda, medyada, devlet yönetimlerinde önde gelen şahıslar yer alır. Bunların hepsi, piramidin tepesindeki nesepten Satanist olan ailelerin parasıyla satın alınmış, para-güç-şöhret-makam elde etmek üzere ruhunu şeytan satmış kişilerdir.

Masonluğa yani Satanizm’e bağlı tüm bu insanların en önemli sapkınlıklarının başında Pedofili gelir. Çünkü Şeytan lanetullahi aleyh tarih boyunca kendisine çocukların kurban edilmesini istemiştir. ABD’deki satanist tapınağında Baphomet (İblis) putunun yanında bir kız ve bir oğlan çocuğu bulunur.

Satanistlerin kamera önünde topluma hoş ve iyi görünmeye çalışmaları sizi aldatmasın. Yukarıda ismini saydığım “whistleblower”lar sayesinde, satanistlerin ikili bir hayat yaşadığını görüyoruz. Kamera karşısında, toplum karşısında farklı; kapalı kapılar, kapalı şatolar ve saraylar içerisinde farklı…

Eğlence/Medya Sektöründe Pedofili & Zehirli Ekranlar

Big Media’da, yani Kabal tarafından yönetilen basın yayın şirketleri, TV kanalları, müzik ve sinema endüstrisi alanlarında Satanizm’in ne kadar yaygın olduğunu gösteren “Out of Shadows” adlı belgeseli izleyebilirsiniz. Uyarmalıyım, belgesel çocuklara göre asla değil; hassasiyeti olan yetişkinlerin de izlemesine uygun değil. Bu belgesel, çocuklarmızı ekranlardan uzak tutmanın önemini bir kere daha ortaya koyuyor.

Ekranlar (TV, filmler, müzikler, çizgi filmler, sanal oyunlar) CIA tarafından geliştirilmiş “Zihin Kontrol” (Mind Control) tekniklerinin uygulamaları ile dolu. CIA tarihinde “Paperclip”, “Mockingbird” ve “MK Ultra” isimleri verilen bu zihin kontrol projelerinden sonuncusu olan MK Ultra hâlen aktif bir şekilde uygulanıyor. Bu proje ile beyin yıkama, köleleştirme, etkisizleştirme, ruhsuzlaştırma, ahlâksızlaştırma, şeytani varlıkların musallat edilmesi, satanizm, LGBT, transgender ve pedofili propagandasının yaygınlaştırılması gibi amaçlar hedefleniyor. Günümüz toplumlarının hâline baktığımızda; bu şeytani projelerinde ne kadar başarılı olduklarını görmemiz zor değil.

Çocukları “ekranlar aracılığıyla verilen zihin kontrolünden” korumak demek çocuğun fıtratını, Rabbi ile bağlantısını muhafaza etmek demek. Bu sebeple ebeveynler için çok önemli bir konu. Allah azze ve celle ona hidayet etsin, Dijital Baba Orhan Toker çocukların sanal içeriklerden korunması ve pedofiliye karşı bilinç oluşturmak adına faydalı, göz açıcı paylaşımlar yapıyor. Takip etmenizi öneririm.

Meşhur Satanist Pedofiller

* Aristokrat pedofiller (Rothschild ailesi, Rockefeller ailesi, DuPont ailesi, Bush ailesi ve diğerleri – dünyanın tepesindeki satanist nesepler)

* Kraliyet pedofilleri (Başta İngiltere, Hollanda, Suudi Arabistan kraliyet aileleri olmak üzere hepsi)

Not: Suudi Arabistan gibi kendini İslâm’a nispet eden bir ülkede satanist pedofil mi olur demeyin. Suud kraliyet ailesi Şeytan’a hizmet eden tağutların başında gelmektedir. Kendileri kral ve prensleri dahil olmak üzere çocuk düşmanı pedofillerdir. Bu sapkınların şeytani ihtiyaçlarının Türkiye üzerinden karşılandığı dünya kamuoyu tarafından bilinen bir gerçektir. Yani TC satanist pedofillerin çocuk ihtiyacını karşılayan bir insan-çocuk kaçakçılığı merkezi konumundadır. Aşağıda yazmış olduğum BAKLAVAGATE skandalı da bu durumun açığa çıkmış olan bir örneğidir.

The Guardian reports: “A growing number of adolescent girls from eastern Europe are being sold into sex slavery … Those falling victim to people-traffickers are becoming younger … Turkey is now the staging post for women on their way to the Middle East.”

* Müzik ve Sinema endüstrisi (Hollywood) pedofilleri (neredeyse tüm Hollywood aktör ve aktrisleri – çünkü bu bâtıl dine iman etmeden şan şöhret ve para kulübüne giriş yasak. Ruhlar şeytana satılmadan başarı basamakları tırmanılamıyor eğlence sektöründe)

* Devlet başkanı pedofiller (Bill-Hillary Clinton, Obama, Bush, Biden, Trudeau, Mark Rutte, Suud kral ve prensleri)

Peki bu şeytani çeteye ritüellerinde ilahları Şeytan’a (la) kurban etmek, bunun öncesinde her türlü eziyeti, işkenceyi yapıp, adrenochrome elde etmek, yamyamlık etmek için zulmettikleri masum çocukları kim nasıl sağlıyor dersiniz?

Her yıl dünya üzerinde kaybolan, haber alınamayan, kaçırılan, devlet eliyle ailelerinden bir bahane ile zorla koparılıp satanist ailelere evlatlık olarak verilen ya da istismar yurtlarına konulan çocukların korkutucu sayısını düşünün.

  • CIA’in ve ülke gizli servislerin ana görevleri arasında Kabal’a sonu gelmez bir bebek ve çocuk kaynağı sunmak vardır. Fiona Barnett yukarıda linkini paylaştığım ücretsiz kitabından bunu delilleriyle ortaya koyar.
  • BM, Unicef kuzu postunda kurt kurumlardır. Bunlar da “bakın biz dünya çocuklarına yardım götürüyoruz, bizler ıslah edicileriz” derken bir kısmını da kesintisiz kaynak olarak insi şeytan sahiplerine gönderirler. 
  • Hollanda ve Birleşik Krallık gibi ülkelerde devlet (kraliyet ailesi, bizzat kraliçenin kendisi) kimsesiz çocuklar kurumundan “bu çocuklara sarayda görev vereceğim” deyip alır ve bir daha o çocuktan haber alınamaz. Ta ki, görgü tanıklarının gösterdiği yerler kazılıp da toplu çocuk mezarları bulunana kadar. Elbette polis ve yargı da ya satanist ritüellerin içinde olduğundan; ya da tağutlara kölelik etmeleri hasebiyle hakkı haykıramadıklarından, Kraliçelerin eliyle her şey örtbas edilir.
  • Yine Birleşik Krallık’ta bazı okullarda okul müdürleri ve öğretmenler öğrencilerini bir oyun oynuyormuşçasına kandırarak satanist ritüellere sokup taciz, tecavüz, işkence gibi ilahlarının emrettiği şekilde eziyetler ederler. (Bkz. Hampstead Kids).

Bunlar duyduklarımız. Watergate (aslında Pedogate idi), Pizzagate, Elsagate, Baklavagate (başrolünden Fatma Şahin’in olduğu “yerli ve milli pedofili skandalımız(!)”), Balenciaga

BAKLAVAGATE!

Yerli ve milli (!) pedofili skandalının sahibi eskinin Aile ve Sosyal Politikalar bakanı, şimdinin Gaziantep belediye başkanı olan Fatma Şahin’le tanışın.

  • Kendisi pedofili sembolü olan kolyeleri boynuna takar.
Bahsedilen “tarikat”, Mason satanist pedofillerin tarikatıdır. Yani benim blogumda Kabal olarak ifade ettiğim gruptur.
FBI’ın tanımlamış olduğu uluslararası pedofili sembolleri. ALGIDA adlı satanistlerin zehirli gıda firmasının sembolünün sapık “küçük kız sevicilerinin” sembolü ile aynı olması şaşırtıcı mı? Hiç değil. Bunu öğrendikten sonra satanist pedofillerin Algida’sını yemeye devam edenlere yazıklar olsun!

Satanist pedofil Chrissy Teigen-John Legend çifti. Fatma Şahin’in şeytan boynuzu takmış dostları (!)
  • Gaziantep’te belediye başkanlığına başladığı tarihten beri, yani son 9 yıldır ciddi miktarda artış gösteren kayıp çocuk sayısı hakkında kendisine hesap sorulmuş mudur? Elbette hayır.
Fatma Şahin döneminde Gaziantep’de kayıplara karışan çocukların sayısı.
  • Böyle bir kişinin, kendi çıkar ve menfaatlerini sağlamak amacıyla bu toprakların çocuklarını satanist pedofillere şeytani ayinlerinde tecavüz etmeleri, işkence ederek öldürmeleri için satıyor olması ihtimali mevcut bulunduğu hâlde, TC’de AİLE BAKANLIĞI yapmış olması şaşırtıcı mıdır? Hiç şaşırtıcı değildir. Çünkü bu devlet çoktan küresel satanist Kabal çetesine biat etmiş bir devlettir.

Bu gidişe dur demedikçe daha nice pedofili skandallarının çıkacağından şüpheniz olmasın. İşte bu yüzden tüm insanlık Allah’a davet edilmeli. Müstekbir tağutların şeytana olan davetinden çok daha güçlü ve etkili olmalı yeryüzünde huzur ve emniyetin tek kaynağı olan İslâm dinine olan davetimiz.

Artık bu sapkınlıklarıyla ilgili bilgiler ortaya çıkıp ifşalar yapılmaya başladıkça; Kabal’ın “yeni nesilleri saptıralım, onları Satanizme, pedofiliye alıştıralım, bu sapkınlığımızı toplumda normalleştirelim” ilkesiyle, ebeveynlerin Allah’ın verdiği emanetlere büyük hıyanet ederek çocuklarını teslim ettiği  sosyal medyada, Netflix’te, TikTok’ta, YouTube’da, Disney+‘ta nasıl içerikler, nasıl fenomenler çıkardıklarına, popüler ettiklerine şahit olmuyor musunuz? Dijital Baba Orhan Toker‘in sayfasından çocuk ve gençlerin ekranlar üzerinden nasıl bir propagandaya, zihin kontrolüne maruz kaldığını görebilirsiniz.

LGBT denen ve tağut devletler eliyle de desteklenip arka çıkılan şeytani sapkınlığa yakında bir de PEDOFİLİ’nin P’sini eklerler olur biter. Normalleşmiş olur böylece!

SATANİSTLERİN KURUMLARI OLAN BİRLEŞMİŞ MİLLETLER VE DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNÜN PEDOFİLİYİ NORMALLEŞTİRME PROJESİ

Dünyayı yöneten satanist pedofil tağutlar topluluğu olan Kabal’ın fonladığı kurumlar olan BM ve DSÖ de elbette Kabal’ın amaçlarına uygun olarak şeytani projeler üretip, bunları tüm dünyaya “çok iyi ve insanlığın yararına çalışmalar” olarak pazarlamaya devam etmektedir.

Yakın zaman önce BM ve DSÖ çocuklara “cinsellik eğitimi” adı altında akla hayale gelmeyecek her türlü sapkınlığın 2-3 yaşından itibaren çocuklara öğretilmesi ve teşvik edilmesi hususunda resmi belgeler yayınladılar.

Siz inanamayabilirsiniz ama bu kurumların aslında neye hizmet ettiğini çok iyi bilenler buna hiç şaşırmadı. Sadece, artık pedofili gibi yeryüzünün en büyük şeytanlığını dahi normalleştirme yolunda bu denli cüretkâr adımlar atabilmelerini esefle karşıladık.

BM ve DSÖ gibi uluslararası kurumlar en büyük tağut olan İblis aleyhillâne ve onun insi temsilcileri olan Kabal çetesi ailelerine (Rothschild, Rockefeller ve diğerlerine) hizmet etmektedir. İblis’in tarihin başlangıcından beri en sevdiği işlerden biri masum çocuklara eziyet edilmesi ve kendisi için kurban edilmesidir. İçinde yaşadığımız bu çağda artık İblis ve destekçileri davul zurna çalarak “biz geliyoruz” demektedir.

Satanist BM ve DSÖ’nün konu hakkındaki tüm mide bulandırıcı rapor ve belgelerine aşağıdaki detaylı sayfadan ulaşabilirsiniz. Ancak uyarmalıyım, ahlâk ve vicdan sahibi, ruh sağlığı yerinde olan ve sapıtmamış hiçbir insanın midesinin kaldıramayacağı şeylerin minicik çocuklara yapılmasını/öğretilmesini teşvik eden bu rapor gerçekten de midenizi bulandırabilir.

Yine de yeryüzünde şu anda mevcut olan şeytanlığın boyutunu idrak edebilmek açısından, tüm bu satanist tağutlara olan nefretinizi ve düşmanlığınızı arttırabilmek adına İngilizce hazırlanmış bu rapora göz gezdirebilirsiniz.

ULUSLARARASI PEDOFİLİ/ÇOCUK KAÇAKÇILIĞI ÇETESİ HAKKINDA FİLM

2023 senesinin Temmuz ayında “Sound of Freedom” (Özgürlüğün Sesi) adlı bir film gösterime girecek.

Bu filmin çekilmesinin amacı, dünya çapında maalesef en hızlı büyüyen ve gelişen suç ağı olan çocuk kaçakçılığına tüm dünyanın dikkatini çekmek. Çocuk kaçakçılığı çoktan yasadışı silah ticaretini geçmiş durumda. Çok yakında uyuşturucu madde ticaretini de geçeceği tahmin ediliyor. Çünkü film yapımcılarının da deyişiyle:

“Bir torba kokaini sadece bir sefer satabilirsin. Ama küçük bir çocuğu günde 5 ya da 10 defaya kadar satabilirsin.”

Çocukların satanist pedofillere satılması uyuşturucu madde kaçakçılığından daha kârlı, ve bu sebeple her sene dünya üzerinde kaçırılan/kaybolan/kendisinden bir daha haber alınamayan dile kolay 2.000.000 çocuk bulunuyor. Bunların içinde Fatma Şahin denen kişinin yönetiminde bulunan Gaziantep’te kaybolmuş olan yavrucakların da bulunduğunu unutmayın!!!

Yine film yapımcılarının deyişiyle: “Allah’ın yarattığı çocuklar satılık değildir.”

Filmin kısa fragmanı aşağıda:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s