Elektrik Evren ve Ücretsiz Enerji

Bu muhteşem kâinatın yaratıcısı, bu mükemmel düzenin sahibi Yüce Allah’a sonsuz hamdolsun.

Rabbimiz, biz kullarının faydalanabilmesi için, ücretsiz bir şekilde her yerden ulaşılabilecek sınırsız enerjiyi kâinatın dokusuna, elektrik enerjisi şeklinde işlemiş.

Ancak, İblis lanetullahi aleyh’in arkadaşları, İblis’in emirerleri olan küresel satanist çete Kabal tağutları, bin yıllar önceki antik medeniyetlerinin sahip olduğu bu ilmi tarihin karanlık sayfalarına gömüp hapsettiler. Ta ki, “modern insanı” enerji kozu ile daha da sömürüp, daha da fakirleştirip, daha da kendilerine muhtaç hâle getirip, daha da köleleştirebilsinler diye. Yeryüzünde daha da fazla ilahlık taslayıp, tağutlaşabilsinler diye.

Ancak az kaldı. Yüce Allah’ın izniyle, ruhunu şeytana satmamış, ahlâklı bilim insanları evrenin dokusundaki bu sınırsız enerjiyi insanlığın hizmetine sunmak için var gücüyle çalışıyor. Belki de insanlık tarihinin en büyük bilim insanı olan (Einstein gelmesin aklınıza, onun Kabal’ın bilimine hizmet eden teorileri çoktan çöplük oldu), ancak bütün çalışmalarına küresel şeytani çete tarafından el konulup, karanlık odalar içine saklanan Nikola Tesla‘nın varisi bu bilim insanlarının yolları açık olsun.

Neden mi “Lailaheillallah” demeliyiz? İşte en büyük nedenlerden biri: insanlığın düşmanı, Şeytan’ın arkadaşı olan tüm bu tağutları reddetmek, onlardan ictinab etmek ve bu insi şeytan tağutlara kölelik etmeyi kabul etmeyip, kulluğumuzu sadece kulluğun tek sahibi olan Yüce Allah’a yapmak için!

“Elektrik gücü her yerde sınırsız miktarda mevcuttur ve dünyadaki bütün makineleri; kömür, petrol, doğalgaz ya da diğer yakıtlara ihtiyaç olmadan, bu güç çalıştırabilir.”

– Nikola Tesla

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s