Bir ‘Tek Dünya Devleti’ Projesi: Birleşmiş Milletler (Belgesel İçerir)

Birleşmiş Milletler’de 20 yıla yakın bir süre boyunca üst kademede müdürlük yapmış (“executive director”) Calin Georgescu, kurumda gördüğü tüm sapkınlıkları bir “whistleblower” olarak ifşa ediyor. 40 dakikalık belgeselde, eğer Birleşmiş Milletler kurumuna dair aklınızda olumlu tek bir görüş varsa dahi, hepsinin yok olmasına hazır olun.

İçeriden biri, hem de yıllarca en üst makamlarda müdür olarak görev yapmış biri; Birleşmiş Milletler denen bu kurumun Satanist çete Kabal tarafından kurulup işletilmekte olduğunu; ve belli bir sayıda oligarkın (Kabal çetesi) tüm dünyayı kendilerine köle edip, insanların özgürlüklerini, hür iradelerini ellerinden alıp, onları diledikleri gibi yönetme (=SÖMÜRME) projelerinin çok önemli bir ayağı olduğunu açıkça beyan ediyor.

40 dakikanızı ayırıp izleyin, “whistleblower”ın kendi ağzından BM arkasındaki tüm kirli gerçekleri dinleyin. Sonra, oturup TC’nin BM ile ilişkilerini düşünün. Bakın Wikipedia’dan bir bilgi:

“BM üye devletlerinin, BM bütçesine ekonomik gelişmişlik düzeyine bağlı olarak katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin 2012 yılında BM bütçesine zorunlu payı %0,617 düzeyindeyken bu sayı sadece bir yılda, yani 2013 yılında %1,328’e yükselmiştir. Bu yükseliş ile birlikte Türkiye Birleşmiş Milletlere en çok yardım eden 16. ülke konumuna yükselmiştir. Türkiye’nin 2021 yılı itibarıyla BM’e katkı payı %1.371’dir.”

-Wikipedia

Gördüğünüz üzere ceplerimizden zorla çıkarılan vergilerin bir kısmı zaten dünyanın en zenginleri olan ve dünya nüfusunun sadece %0.001’ini teşkil eden ailelerinin cebine, “Birleşmiş Milletler’e zorunlu katılım payı” adı altında nasıl da akıtılıyor!!! Yani bizim alın teriyle kazandığımız paralar, şeytanı aleyhillâne’yi ilah edinmiş, ona tapan, yeryüzünü ve insanlığı ifsad etmek için onun emirlerini harfiyen yerine getiren, ona dünyanın her yerinden kaçırdıkları çaldıkları çocukları kurban eden pedofil satanist sapıkların cebine TC tarafından aktarılıyor.

Hem de TC, satanist kurum BM’ye en çok yardım eden 16. ülke!!! Halk evine ekmek götürme derdinde çırpınsın; halkın cebinden zorla alınan vergilerle paraları, zaten dünyanın en zenginleri olan Rothschild ve Rockefeller ve diğer Kabal üyesi ailelerin ceplerine aksın. BUYRUN SİZE KÖLELİK DÜZENİ! BU PARAZİTLER KANIMIZI ÇAKTIRMADAN(!) EMERKEN; BİZLER DE KENDİMİZİ HÜR VE BAĞIMSIZ İNSANLAR SANADURALIM.

Birleşmiş Milletler öyle yalancı bir kurumdur ki; ‘barış götüreceğiz’ derken, perde arkasında savaşları nasıl devam ettirebileceğine yönelik çalışmalar yapar; açlığı bitireceğiz derken, aç olan halkları ‘nasıl daha da sefilleştiririz’in hesabını yapar; ‘çocukları çok seviyoruz’ derken sevgisinin esas sebebini (ilahları şeytan’a kurban etmek için sevdiğini) gizler; pedofiliyi ve dünya üzerindeki çocuk ticaretini kendi kuruluşlarıyla (UNICEF) yürütür. Bunlar ve daha fazlası, hepsi bu 40 dakikalık belgeselde ifşa oluyor.

Sonuç olarak Birleşmiş Milletler ve onun gibi küresel kuruluşların tamamı kamuoyuna “BİZLER ISLAH EDİCİLERİZ” diyerek yalan söylerler. Aslında onlar Rabbimizin bizi uyarmış olduğu gibi “BOZGUNCULARIN TA KENDİLERİDİR.”

Çare Nedir?

İşte bu parazitlerden kurtulmanın yolu nedir biliyor musunuz?

Âlemlerin Rabbi olan Allah subhanehu ve teâlâ bize çareyi 1400 yıl önce kitabında göstermiş: TAĞUTLARI İNKÂR ETMEK ve TAĞUTLARDAN İCTİNAB ETMEK.

İlahlık taslayan devletlere, ilahlık taslayan kişi ve kuruluşlara hem sözlü hem de fiili olarak “HAYIR!” demek.

Bunların hiçbir emrine, projesine uymamak, katılmamak; tam aksi yönde, sadece tek gerçek ilah olan Yüce Allah’ın rızası ve emirleri yönünde hareket etmek.

Yani aslında insanlar yeryüzündeki en büyük iyilik olan TEVHİD nimetine dört elle sarılsalar, tağutları ilah kabul etmeyip, ‘onlara ibadet etmeseler’ (onların bâtıl kanun ve kurallarına uymasalar) dünyadaki bu sömürü düzeni yerle yeksan olacak.

Çözüm basit ama anlayan ve anlamakla kalmayıp hayatında uygulayan insan sayısı çok az. Tevhidi kabul edin, tevhidi yaşayın, bir olan Allah’a ortaklar koşmayın; bu sayede dünya ve ahirette kazananlardan olun.

Belgeselin Linki

Rumble linki: (https://rumble.com/v27ggd7-secrets-of-the-united-nations-what-everyone-should-know.html)

StopWorldControl linki:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s