Mevcut Otoritelere Asla Güvenmeyin (Belgesel İçerir)

Küresel tuğyan düzeninin kurucusu ve işleticisi satanist Kabal’ın insanlık tarihi boyunca sergilediği en büyük operasyon olan Covid yalandemisine dair bir belgesel: Anecdotals.

Bu belgeselde, o güne kadar mevcut otoritelere (devletine, bakanlıklarına, akademisyenlerine) güvenmiş, onların söylediklerini araştırıp sorgulamadan “doğru” kabul etmiş kişilerin pişmanlıklarına ve artık gözlerinin nasıl açıldığına şahitlik edeceksiniz.

İblis aleyhillâne’nin emrindeki Kabal kendi yürüttüğü ifsad projesiyle kendi temellerini daha fazla sabote edemezdi. Allah azze ve celle kâfirlerin, tağutların, şirk ehlinin tuzaklarını işte böyle kendi başlarına çevirir.

Covid tiyatrosu ve akabinde tüm devletlerin halklarını zorladığı dünyanın gelmiş geçmiş en toksik, en ölümcül, en tehlikeli “aşısı” olan mRNA aşıları sayesinde, yeryüzünde tahmin edemedikleri bir uyanışın tetikleycisi oldu bu şeytan hizmetkârları. Çöküşleri başladı. Bundan sonra kendileri için her şey hızla düşüşe geçecek. Son çırpınışları elbette olacak (iklim krizi safsatası, yeni yalandemiler vb) ancak kolektif bilincin uyanışta olması onların sonunu getirecek Yüce Allah’ın izniyle.

Belgeselin 3:50 dakikasında Kabal kuklası Anthony Fauci‘nin sözlerine dikkat: “Ben bilimi temsil ederim. Ve eğer bana saldırıyorsanız aslında bilime saldırıyorsunuz demektir. Bunu herkes bilir.”

Evet, senin İblis lanetullahi aleyh’in “bilimini” temsil ettiğini hepimiz çok çok iyi biliyoruz Fauci. Ama biz senin ilahın Şeytan’dan, tağutların en büyüğünden, sonuna kadar beriyiz, onu inkâr ediyoruz ve ondan ictinab ediyoruz. Bizimle onun arasında ve senin gibi bu dünyada şeytanın temsilciliğini üstlenmiş Kabal kuklalarının arasında büyük bir düşmanlık vardır.

Sen ve senin yolundaki şeytani, tağuti devletlerin (bu ülke de dahil, covid tiyatrosuna seve seve katılmış ve halkını bu zulme maruz bırakmış tüm Kabal kuklası devletlerin) karşısındayız.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s