İnsi Şeytan Bill Gates ve Küresel TC (Belgesel İçerir)

Gelin önce meşhur Kabal kuklası Bill Gates’i daha yakında tanıyıp ve küresel ifsad çalışmalarına kısaca göz atalım. Ardından TC ile ilişkisini irdeleyelim.

Bill Gates’in küresel ifsad projelerini ortaya koyan 25 dakikalık belgesel:

BILL GATES – THE BANNED VIDEO

Kısaca Bill Gates:

Belgeselin 8 dakika 45 saniyesinde bakın “philanthropist”(hayırsever) (!!!) Bill Gates, şeytani bir şevk ve coşku ile, yaptığı işi bakın nasıl ifade ediyor: (Lütfen anlatımındaki, jest ve mimiklerindeki kötü enerji saçan heyecana dikkat edin)

“Genetik olarak modifiye edilmiş organizmaları alıyoruz ve bunları küçük çocukların kollarına enjekte ediyoruz. Tam olarak damarlarının içine zerk ediyoruz.”

Bill Gates’in Türkiye sevgisini (!) duymuşsunuzdur. Sık sık bu topraklara gelir, tatil yapar, antik hazinelerin peşinde iz sürer, arazi satın aldığı da söylenir, gizli ve sinsi türlü işler çevirir. Bazen gidip bakanlıklarla görüşür (özellikle Tarım Bakanlığı ile), anlaşmalar imzalar. Bill Gates ve TC çok samimi ilişkiler içindedir.

İblis hizmetkârı insi şeytan Bill Gates’in kurup fonladığı, amacı tüm dünyayı aşılamak olan GAVI (Küresel Aşı İttifakı) adlı kurumun 2020 yılında düzenlediği “Küresel Aşı Zirvesi”ne, küresel TC’nin cumhurbaşkanı da bir video mesaj göndermiş ve aşı ittifakının çalışmalarını canı desteklediğini gönülden ifade etmiştir.

Belgeselin 4. dakika 16. saniyesinde TC cumhurbaşkanının bu mesajına ait görüntüsünü bulabilirsiniz. Kabal kuklası diğer liderlerle birlikte. Ama bu TC cumhurbaşkanının Kabal kuklası olarak gösterildiği ilk belgesel değil. “Çocuklar İçin Kabal Belgeseli” adlı yazımda da diğer belgeselin linkini paylaşmıştım.

Görülüyor ki, tüm dünyada uyanmış, küresel zulüm ve sömürü sistemine karşı çıkan kimseler TC’nin Kabal’ın kontrolündeki bir devlet olduğunun farkında iken; bu ülkede yaşayanların “yerli ve milli” bir devlete sahip olduklarını düşünmeleri ne kadar trajikomik! E bu da Kabal’ın beyin yıkama, propaganda çalışmalarının bu ülkede ne kadar etkili ve başarılı olduğunun bir göstergesi.

Bu durum kişilerle ilgili bir durum değil. Bu durum, yerleşik düzenin şeytana hizmet ettiğinin apaçık bir resmidir. Yani AKAPE gidip de yerine MEHAPE, CEHAPE, HADAPE, vs. (kalanlarını siz doldurun benim midem hepsini yazmayı ve zikretmeyi kaldıramıyor, zaten midem kaldırmadığı için isimlerini böyle çarpıtarak yazabiliyorum) gelirse tuğyan bitecek mi? Ülke “yerli ve milli” olabilecek mi? Elbette hayır.

Parlamento üyeleri kendileri tağutlar olmalarının yanı sıra; küresel seviyede, en büyük tağut olan İblis aleyhillâne’yi ilah edinmiş satanist Kabal çetesine (bkz. Rockefeller, Rothschild gibi satanist ailelere ve Bill Gates gibi bu ailelerin avanelerine) de kulluk etmektedirler.

Âlemlerin Rabbi Yüce Allah’a isyan edenlerin, kendilerinde kanun koyma-helâl haram belirleme yetkisi gören TAĞUTların toplanmış olduğu bir küfür meclisinden medet ummak kadar akılsızca bir iş var mıdır? Bir tağut gider, diğer tağut gelir ve şeytanın kurduğu sömürü ve köleleştirme düzeni aynen devam eder.

Ta ki Yüce Allah’ın yardımı ve lütfuyla O’nun kanunları uygulanır hâle gelene dek! Unutmayalım ki;

“Tek yasa var o da Kur’an’ı Kerim, onun yolundadır her aklı selim.

Yoldan ayrılmanın durumu vahim, yola dönme vakti geldi kardeşim.”

(NEŞİD linki => Neşid’deki “Siyonizm”i “Satanizm” ile değiştirerek dinlerseniz daha anlamlı oluyor. Çünkü neticede Siyonizm de Satanizm’in bir maşası, zulüm ve sömürü araçlarından sadece bir tanesi.)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s