Sıcak Füzyon, Bedava Enerji ve HAARP

Kabal’ın bilimcileri Sıcak Nükleer Füzyon denemelerinde ilk defa verilenden daha çok enerji alarak rekor kırdıklarını dünyaya duyurdular. (Bkz. yazının en sonundaki video)

Bilim alanında duyduğunuz her habere şüpheyle yaklaşın. Ne yazık ki günümüzde her alanda olduğu gibi bilimde de satanist çete Kabal söz sahibi.

Ücretsiz Enerji Mümkün (Kabal’ı Dünyanın Başından Def Ettiğimiz Vakit)

Kabal’ın bilim adamları neden Nikola Tesla‘nın on yıllar önce bulduğu basit ve bedava enerji üretme tekniklerini araştırmıyor da; bu kadar maliyetli bir yöntem için milyonlarca dolar harcayıp duruyorlar!?

Tesla’nın ücretsiz enerji transferi için kurduğu ve deneylerini sürdürdüğü kule: Tesla Tower ya da Wardenclyffe Tower olarak bilinir.

Çünkü Tesla’nın bulduğu bedava enerji yöntemi bütün insanlığa ücretsiz olarak sunulabilecek. Zaten laboratuvarı bu sebeple dağıtılmadı mı? Yaptığı tüm çalışmaların belgeleri son derece esrarengiz bir şekilde (!) (elbette Kabal tarafından) kaybettirilmedi mi?

Amaç, insanlar Tesla’nın buluşlarına, çalışmalarına hiçbir zaman ulaşamasın da; âlemlerin Rabbi olan Allah azze ve celle’nin kâinatın dokusuna yerleştirdiği enerjiden insanlık ücretsiz olarak faydalanamasın. Müstekbir tağutlar çetesi Kabal’ın, enerji sektörü üzerinden de yürüttüğü sömürü ve köleleştirme düzeni yıkılmasın!

Tesla’nın yönteminin aksine, şeytani çete Kabal’ın para akıttığı sıcak füzyon yöntemiyle elde edilebilecek olan enerji, yine tağut devletlerin/özel şirketlerin kontrolündeki reaktörlerde üretilen ve mustazaf halklara büyük faturalarla satılabilen ÜCRETLİ bir enerji çeşidi olacak.

Halkları sömürmenin, fakirleştirmenin daha temiz, çevreye zararsız yolunu bulmaya çalışıyorlar sadece. Kazanan yine küresel şeytani çete olacak.

Bilimi takip ederken “follow the money” (parayı takip et) prensibini asla gözardı etmeyin. Nerede “para” var ise, “satılmış bilim” oradadır.

Tesla’nın projelerinin devam ettirilmesi işte bu sebeplerle işlerine gelmez, ceplerini doldurmaz.

Frekans Silahı: HAARP

Tesla’nın tüm dünyadan saklayarak zimmetlerine geçirdikleri proje ve çalışmalarından faydalanıp bunların üzerine eklemeler yaparak HAARP gibi frekans teknolojisi silahlarını geliştirmiştir bu İblis’i ilah edinenler çetesi Kabal. İnsanlığın hayrına değil zararına olan her şey ancak ve ancak Şeytan lanetullahi aleyh’ten beklenir.

Evet, Tesla’nın halkları özgürleştirecek, refaha kavuşturacak ve tağutlara kulluktan kurtaracak ÜCRETSİZ ENERJİ teknolojisini tüm dünyadan gizleyip; yine Tesla’nın çalışmalarını baz alıp üzerine kendi şeytani bilimlerini ekleyerek halkları öldürecek, zayıflatacak, savaşlarda kullanılacak, suni depremler ve diğer doğa felâketlerini tetikleyecek HAARP gibi savaş silahlarını üretir bu satanist çete.

Türkiye’yi de sıklıkla ziyaret eden HAARP frekans silahı (gönderdiği elektromanyetik dalgalarla sismik hareketliliği ve dolayısıyla depremleri tetikler)

Tağutları İnkâr Etmeliyiz

Bu satanist ve kan emici düzenden kurtulmanın yolu ne midir? Elbette Yüce Allah’ın kullarına indirdiği hayat düzeni olan İslâm’ın ilk şartını yerine getirmek: tüm tağutları inkâr etmek ve onlardan ictinab etmek (onlardan ve onların getirdiği/kurduğu şeytani düzenden uzak durmak, bu düzene iştirak etmemek)

Ne yazık ki günümüz toplumlarının sorunu İslâm’ın diğer şartlarını bilmeleri; ancak tağutu inkâr şartını bilmemeleri, günümüzde neye tekabül ettiğini anlamamış olmalarıdır.

Tağutu inkâr, şeytanı ve şeytan hizmetkârlarını inkâr etmektir.

İnsanlık bunu yapar ise, Rahmani düzene kucak açıp, Rahman’ın hükümlerine teslim olur ise; Şeytan’ın kurduğu düzen kolaylıkla yıkılacaktır.

Sıcak Füzyon Hakkında Bilgi

Sıcak füzyon’un sözde başarısıyla ilgili bilgi edinmek için aşağıdaki video’ya bakabilirsiniz.

Barış Özcan’ın YouTube kanalı, maalesef, satanist çete Kabal’ın şeytani bilimini insanlara aktarmak konusunda oldukça başarılı bir kanaldır.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s