Çocuklar İçin Kabal Belgeseli (Video ve Türkçe Altyazı İçerir)

Dünyada neler olup bittiğini, şeytan ve insanlığın arasındaki savaşı, bu savaşta rol oynayan aktörleri (Kabal yöneticilerini ve kuklalarını) çocuklarınıza öğretin.

Okullarda, sosyal medyada, arkadaş gruplarında maruz kaldıkları yoğun “Kabal endoktrinasyonuna” karşı koyabilmeleri, tevhid üzere olan fıtratlarını koruyabilmeleri için onları bilinçlendirin.

Rockefeller kimdir, Rothschild kimdir, Bill Gates, Klaus Schwab, Henry Kissinger kimdir; bunların hedefleri nedir anlatın çocuklarınıza.

Devlet başkanlarının “seçilmiş gibi gösterilen” kuklalar olduğunu söyleyin.

Demokrasinin, emzik gibi, uyutulmak istenen toplumların ağzına verilmiş boş bir teselli olduğunu açıklayın geleceğin yetişkinlerine.

Aşağıdaki 10 dakikalık belgesel ile işe başlayabilirsiniz.

Belgeselin 1 dakika 34. saniyesinde, Kabal’ın devlet başkanı kuklalarının gösterildiği resimde TC cumhurbaşkanının resminin olduğunu da gösterin. Eee ne de olsa Satanist çete Kabal’ın en itaatkar devletlerinden biri TC, eğer listeye koymazlarsa ayıp etmiş olurlardı.

Küfür üzere kurulmuş bu devletin başındaki, beşer hükmüyle yöneten her yöneticinin (ister cumhurbaşkanı olsun ister milletvekili) Yüce Allah’ın hükmünde kâfir tağutlar olduklarını da öğretin çocuklarınıza. Belki ileride, bu çocuk gibi birer tevhid davetçisi olurlar biiznillah.

Belgeselin Türkçe altyazısı için buraya tıklayın. (PDF dosyası)

Belgeselin Türkçe altyazısı için buraya tıklayın. (Word dosyası)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s