Kabal’ın Yeni Pandemi Hedefi: 2025 SEERS

Tüm insanlığı köleleştirecek “Tek Dünya Devleti” projesi sahibi Kabal’ın, bu amacını gerçekleştirebilmek için birden fazla Yalandemi’ye ihtiyacı olacak.

Onlar çoktan hazırlıklarını yapmışlar. Tıpkı Covid tiyatrosu öncesi ortaya koydukları “Event 201” toplantısı gibi; sıraya koydukları yeni Plandemi için de provayı yapmışlar.

Gates Vakfı, WHO (DSÖ), Johns Hopkins gibi Kabal kuklalarının 23 Ekim 2022’de düzenlediği provanın adı ise “Catastrophic Contagion” (Felâket Bulaşma). Aşağıda bu provaya ait 2 dakikalık bir özeti görebilirsiniz:

Unutmayın, en tehlikeli pandemi “KORKU PANDEMİSİ”dir.

Amaçladıkları da bu zaten. Ortaya koyacakları tiyatroları, bir psikolojik manipülasyon tekniği olan “Predictive Programming” ile halklara önceden haber vererek; “yeni pandemi gelecek, haberiniz olsun” mesajı vermek. Bu sayede, proje için düğmeye bastıklarında, toplumun yapılan propagandaları daha kolay kabullenmesini sağlamak.

İblis (lanetullahi aleyh) tapıcısı Kabal’dan ve onun rezil tuzaklarından korkmayın. Bu tuzaklara aldanmayın da.

Bu sefer hedeflerinde genç nüfus varmış. Covid’de yaşlıları ortadan kaldırmaya çalıştılar. 2025 pandemisinde ise SEERS (Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome) dedikleri bir çeşit genetiği değiştirilmiş Enterovirüs ile genç nüfusu hedefleyip; o mucizevi(!) toksik sıvılarını (aşılarını) doğrudan çocuklara yapmaya çalışacaklar.

Daha çok yaşlı nüfusu etkileyen Covid’le yeni nesillere çok el uzatamadılar. Seers’le hedef yeni nesilleri öldürüp, kısırlaştırmak olacak.

Elbette Yüce Allah dilemezse bu kâfir tağutların tuzaklarını yerle bir eder. Bunun için dua ederiz. Ancak ahir zamanda müstekbir tağutlardan gelecek her türlü şeytanlığa karşı da uyanık olmalıyız.

Bize Allah yeter, O ne güzel vekildir!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s