Diktatör Devletlerin Yeni Hedefi: Paranız (Belgesel İçerir)

Sağlığınızdan sonra paranızın da sahibi olmak istiyorlar. Totaliter ve diktatör devletlerin her dediğine itaat edip, “uslu vatandaş” olmazsanız; paranıza el koyup, harcamalarınızı kısıtlama hakkını elde etmek isteyen devletlerin CBDC “Central Bank Digital Currency” (Merkez Bankası Dijital Para Sistemi) projesine dikkat edin.

“Halkın işlerini kolaylaştıracak bir sistem” diyerek “biz aslında ıslah edeceğiz” demiyor mu bozguncuların ta kendileri?

Zaten başımıza ne geldiyse “hayatlarımızda kolaylık istemekten” gelmedi mi? Zahmetsiz rahmet olmaz.

Teknolojiye güvenmeyin. Hele ki günümüzde satanistlerin kontrolü altında bulunan teknolojiye, dijital ID‘lere, Çin’de uygulamaya konmuş olan yüz tanıma ve sosyal kredi sistemine aldanmayın.

Satanist WEF’in (Dünya Ekonomik Forumu) “Digital ID” (Dijital Kimlik, aslında Dijital Kölelik) projesi

Küresel aristokrat çetesi Kabal diyor ki ve diyecek ki:

Sağlık: ‘Hatırlatma dozu aşını olmadın. Halka açık alanlara girmen yasak.

Enerji: ‘Bu ayki enerji tüketimi hakkını kullandın. Daha fazla doğalgaz yakamazsın.

Gıda: ‘Bu hafta çok fazla et yedin. Paranı artık sadece bitki ve böcek yemek için haracayabilirsin.

Banka: ‘Hoşumuza gitmeyen bir eylemde bulundun. Bankadaki parana el koyuyoruz.’

Fikir Özgürlüğü: ‘Bizim katılmadığımız bir bilgi paylaştın. Algoritmamız sana ceza kesecek.…(PayPal bunu yapmaya çoktan başladı)

Bu üstteki sözlerin çoğunu hem Covid yalandemisinde hem de sahte iklim krizi vesilesiyle söylemişlerdi. Türkiye’nin çıkardığı “Sosyal Medya SANSÜR Yasası”nı zaten biliyorsunuz.

Satanist Kabal çetesinin 2030 planları gerçekleştiği takdirde, ana akım söylemlere (kukla devletlerin, büyük tekelci holdinglerin, diktatör teknokratların, şeytanın bilimcilerinin söylemlerine) katılmayan bir kişinin bankadan parasını çekmek isterken karşılaşacağı uyarı mesajı: “Otoritelerin resmi ‘gerçeklik’ söylemini kabul etmediğiniz için banka hesaplarınıza erişiminiz engellenmiştir. Sosyal Kredi Skoru’nuzu iyileştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz”

Küresel (!) Türkiye’nin de gururla üyesi olduğu G20 devletlerine, efendileri Klaus Schwab bakın neyi emrediyor:

“What we have to confront is a deep, systemic and structural re-structuring of our world … [The] world will look differently after we have gone through this transition process.”

“Üstüne gitmemiz gereken, dünyamızın derin, sistemik ve yapısal olarak yeniden inşasıdır. … Bu geçiş sürecini tamamladıktan sonra dünya çok değişecektir.”

Klaus Schwab

G20 üyesi devletler

Bütün bu şeytani sistemlerin tek amacı insanda kalan son bir özgürlük zerresini de emip; insanı “tamamen kula kulluk etmeye” mahkum bırakmaktır. Bu şeytani sistemin oyunlarına gözünüzü açıp, bunlardan uzak durduğunuz müddetçe Cennet’in anahtarı olan Tevhid’e (sadece Allah’a kul olmaya) yaklaşırsınız.

Küresel çetenin sadık bir itaatkârı olan TC‘nin CBDC (Merkez Bankası Dijital Para Sistemi)  projesi olmaz mı? Elbette var:

“Başkalarının açtığı sanal evrenlerde yer almaya çalışmak yerine bizatihi kendi evrenimizi kurmak peşindeyiz.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkez Bankası’nın bünyesinde kripto parayla ilgili bir çalışma yürütüldüğünü söyledi.”

Kaynak: BloombergHT

İslâm şeriatının getirdiği ekonomik düzenden şaşmayın. Şeytanın insanları aldatma/saptırma merkezleri olan bankalardan uzak durun. Yüce Allah’ın haram kıldığı faizden uzak durun. Paranızı nakit kullanın, yatırım yapacak iseniz şeriatın izin verdiği altın ve gümüş gibi değerli madenleri kullanın.

Satanist küresel çeteye hizmet eden (ve hatta onların sahibi olduğu) Merkez bankalarının, özel bankaların her hizmetinden uzak durun. Yoksa yarın öbür gün, “uslu bir vatandaş olmadığınızda” her şeyinizi elinizden çekip alıverirler.

Tüm “küresel (satanist) devletler” (= müstekbir tağutlar) tarafından elbirliğiyle yürütülmekte olan CBDC projesinin temel amacı; toplumlar üzerinde hâlihazırda kurmuş oldukları sömürü düzenini (adaletsiz, mantıksız ve aşırı seviyedeki vergiler, parası olanın gücüne güç kattığı, yoksulun ezildiği faizci kapitalist sistem vb) daha da güçlendirerek, toplumları maksimum seviyede mustazaflaştırmaktır.

Şeytan (lanetullahi aleyh) hizmetkârı küresel devletlerin “paranıza ve tüm özgürlüklerinize el koyma” = CBDC projelerine dair “STATE OF CONTROL” (“Kontrol Devleti”) adlı belgesel için tıklayın: STATE OF CONTROL (BELGESEL)

Cadı: Devlet, Elma: Devletin vatandaşına teklif ettiği herhangi bir şey

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s