Satanist Elon Musk

Siz bu adamın kimlerden olduğunu bilmiyor muydunuz? İşte şimdi kendisi size tarafını bangır bangır ilan ediyor: “1. dereceden bir Satanistim ben!” diye haykırıyor.

Satanistlerin ayin yapma günlerinden biri olan, yeryüzünde yüzlerce masum bebeği, çocuğu ilahları olan Şeytan’a kurban ettikleri, herkesin “Halloween/Cadılar Bayramı” diye bildiği sapkın satanik ritüel günü için Elon Musk’ın seçtiği kostüme iyi bakın. Göğsünde sahte ilahı Baphomet‘in yani Şeytan lanetullahi aleyh’in simgesi. Kostümün adı: “Devil’s Champion” (Şeytanın Şampiyonu)

Karşınızda şeytanın favori adamı!
Göğsündeki Baphomet simgesinin yakın görüntüsü

Yeryüzünde ortaya koyduğu ifsad projeleriyle ve insanları çok güzel kandırmasıyla, eminim ki şeytan (lanetullahi aleyh)’in gözdesidir/şampiyonudur “El Elyon” (Elon Musk’ın orijinal adı. İbranice’de “göğün ve dünyanın efendisi” anlamına gelir. Elon Musk’ın Satanist olan ailesi Deccal’in öncüsü olmak üzere yetiştirmiştir kendisini. Ona verdikleri isim de bu projelerinden ileri gelir).

Elon Musk denen bu “Deccal işaretçisi” sapkının kime ve neye hizmet ettiğini umarım herkes anlamıştır artık. 

Küresel şeytani çete Kabal’ın bâtıl düzeninde, satanizm soylardan, ailelerden gelir ve yeni nesillere aktarılır. Satanist bir aile, çocuklarını da şeytanı ilah edinecek şekilde yetiştirir.

Elon Musk’ın anası Satanist cadılardandır, babası da teknokrat Satanisttir. Bu adam doğduğundan itibaren şeytanların kontrolünde kara büyüler ile, zihin programlama ile, kendisine musallat edilen negatif varlıkların eşliğinde büyütülmüştür. Satanist bir ailede doğup büyümenin getirdiği sonuçlardır bunlar. Hele ki, çocuğa “Deccal’in İşaretçisi” olma gibi bir görev verilmesi planlandıysa, geçmesi gereken eğitim daha kapsamlı ve zorludur. (Bkz. “Elon is Bloodline. The Great Deciver”)

Elon Musk’ın yüksek derece satanist cadılardan olan annesi Maye Musk (Masonik=Satanist tek göz sembolü ve ilahı şeytana benzeme çabası)

Elon Musk, Dünya Ekonomik Forumu (WEF) lideri Klaus Schwab adlı satanistin “Young Global Leaders” (Genç Küresel Liderler) programının 2008 yılı mezunudur. Satanist çetenin baş adamlarından biri olan Klaus Schwab, bu program ile küresel çapta kurmuş oldukları küfür sistemlerinin bekasını sağlamak; ve bir sonraki hedefleri olan teknokratik-satanik Tek Dünya Devleti/Yeni Dünya Düzeni (New World Order) kurmak için hizmet etmek üzere küresel liderler (=tağutlar) yetiştirir.

Elon Musk imza attığı bütün projelerinde insanlığın zarar görmesi ve köleleştirilmesi amaçlarına hizmet eder. (Bkz. 5G, Neuralink, Starlink vb.)

Bu adam kendini bir “ıslah edici” olarak lanse etmeye çalışan; ancak aslında yeryüzünde bozgunculuk yapan bir tağuttur. 

Bu adamdan ve ortaya koyduğu projelerden beri olmayan, bu adama buğzetmeyen, bu adamdan Allah için nefret etmeyen, tağutu inkâr etme/tağuttan ictinab etme şartını yerine getirmediği için Müslim olmayacaktır.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s